KONST / Litografier / Färglitografi 11733190

nr 1173 3190

Jonas Fredén

(1959-2020), Sverige

Färglitografi, Jonas Fredén (f. 1959), Sverige. Signerad, numrerad 240/270. Bladets mått: 37x30

Utrop:

500 kr

måndag 2 april 2018
kl 18:22:22

Jonas Fredén

Läs mer om Jonas Fredén